Život je jako hokejový puk - nikdy nevíš, kam tě nastřelí....

O uzavření extraligy rozhodlo několik vyvolených

3. května 2006 v 23:57 | M.Č. |  Rozpuštěný a vypuštěný (led)
Zajímavé skutečnosti v případu uzavření extraligy prozradil v rozhovoru pro klubový web trenér a manažer HC Slavia Praha Vladimír Růžička. Z jeho slov vyplývá, že o tak důležité záležitosti, jakou je uzavření nejvyšší soutěže a o podmínkách pro vstup nových klubů rozhodla samozvaná skupina majitelů klubů, která navíc nereprezentovala všechny zůčastnné oddíly.
Co vedlo členy APK k tomuto kroku? (uzavření soutěže)
Tomuto rozhodnutí předcházela dopolední schůzka majitelů klubů, na níž jsme přizváni nebyli, a dokonce na té schůzce nebyl ani náš prezident Miroslav Tvrdý, nicméně už tam se začalo o tom diskutovat a dohadovat ty již veřejnosti známé finanční částky…

Takže lze říct, že majitelé klubů něco navrhli a na vás, jako APK, respektive generálních manažerech jednotlivých extraligových klubů, už bylo jen ty změny posoudit a odhlasovat?
Ano, i tak to lze asi říct. Mimo jiné i proto, že náš zástupce na té dopolední schůzce majitelů klubů nebyl. Ostatně své zástupce tam nemělo více klubů.

Vy sám jste nebyl proti uzavření soutěže?

Proti nebyl nikdo. Mám dojem, že to bylo jednohlasně schváleno. Samozřejmě, že tam zazněly částky, na kterých se dohodli majitelé klubů, tedy těch 25 milionů korun plus sedmimilionové garanci, kterou musí všechny extraligové kluby do 20. června složit jako garanci za celou sezonu.

Majitelé extraligových klubů. Jak imaginární skupina lidí, která se doposud nikde v českém hokeji jako celek neprezentovala. Jak by také mohla. Zatímco v zámoří je struktura vlastníků klubů všem známá a srozumitelná, dopátrat se majitelů českých extraligových klubů není jednoduché.

Hned čtyři kluby jsou vlastněny občanským sdružením, které je také vlastníkem licence. Plzeň, Kladno, Vítkovice a z 51% Zlín tak nemají jednu osobu či skupinu osob, která by se mohla prohlásit za majitele klubu. Stanovy těchto sdružení také většinou ukládají výrazné kroky jimi ovládaných akciových společností konzultovat s valnou hromadou.

Další skupinu majitelů představují města. 49% HC Hamé vlastní město Zlín, majoritním vlastníkem je město také v Pardubicích a Vsetíně. I zde tedy není jedna osoba, oprávněná činit rozhodnutí jakožto majitel, nakládání s městským majetkem vždy podléhá schválení městskou radou či zastupitelstvem.

Slavia, Litvínov a Třinec jsou kluby, které patří do portfolia obřích podnikových koncernů. Majitelem Slavie je Skanska, majitelem Litvínova přes Chemopetrol a Unipetrol polský koncern PKN Orlen a Třinec s největší pravěpodobností patří do ocelářského impéria Moravia Steel. Zde se tedy jedná o konkrétní majitele, představované obřími společnostmi.

Poslední skupinou klubů jsou společnosti, spadající v konečné důsledku pod jednoho či nekolik málo majitelů. Ve Spartě drží prostřednictvím svých firem majoritní podíl Antonín Charouz, ve Znojmě Jaroslav Vlasák, v Liberci Petr Syrovátko a v Karlových Varech Karel Holoubek. Skupina vlastníků okolo předsedy představenstva Jaroslava Davida pak stojí za HC České Budějovice.

Pokud nebyl na jednání majitelů přizván ani zástupce Slavie, dá se předpokládat, že hlavními strůjci plánu na uzavření extraligy byli zástupci poslední jmenované skupiny.

Nikdo nebere majitelům klubů, kteří do nich investují obrovské částky, právo chránit své investice. Nejvyšší hokejová soutěž však není majetkem tohoto společenství vlastníků, ale je pouze špičkovým produktem celého hokejového hnutí, jehož vrcholným orgánem je stále Český svaz ledního hokeje.

Pokud extraligové kluby usoudí, že zbytek celého českého hokejového prostředí ke svému životu nepotřebují, dobrá. Měly by to oddělení však provést důkladně, tedy nejen ze strany, která jim přivede jistotu investic, tj. uzavření nejvyšší soutěže a stanovení jen steží překročitelných podmínek pro vstup do extraligy, ale také ze strany příjmů, které do klubových pokladen směřují z hokejového svazu, zejména na výchovu mládeže.

Pak by ovšem začala ta pravá hokejová válka. Ostatně, podle mnohých už první výstřely padly - na své schůzce ve středu 5. května prvoligové kluby oznámili první odvetná opatření, i když zatím spočívající pouze v rozšíření počtu účastníků o 2 kluby. Něco mí říká, že toto hokejové léto bude ještě pořádně horké...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tenisák Tenisák | Web | 4. května 2006 v 0:18 | Reagovat

A hele, koukám, že jsem našel docela zajímavý blog, doufám, že mne nezklame.

2 Miguel Miguel | 4. května 2006 v 19:58 | Reagovat

Cool....jen tak dál!

3 kokos kokos | 14. května 2006 v 17:20 | Reagovat

to je určitě pindovina

4 Je to na hovno Je to na hovno | 13. srpna 2006 v 9:08 | Reagovat

zájem o extraligu ubyde, a to i z mé strany, a to nechci vidět 1. ligu vždyt fandové musejí byt nastvaní, neslyšel sem na tyto změny ani jeden kladný souhlas, je to pěkně na HOVNO!!!!!

5 Milan Milan | E-mail | 30. března 2012 v 2:39 | Reagovat

Tady jde jen o to , že majitelé klubů budou mít jistotu ,že nespadnou a budou pořad dokola přistavat penizky z nej. souteže. I já se vyseru na ceský hokej a celou extraligu. Co ty mladý hráči...z nižších soutěží o co vlastně mají bojovat...ve všem jsou jen prachy..

6 Milan Milan | E-mail | 30. března 2012 v 2:43 | Reagovat

Hokej je produkt, který se musí prodat a pokud ten produkt bude stát za hovno tak se ten klub jednoduše neuživý a hokej pujde do háje....  jsem zvedav,až budou stadiony prázdné...co potom..bude to jako na slovensku kde o hokej není zájem a slovenské kluby se snaží hrát někde jinde KHL i o extraligu meli zajem.... lidi tam proste na hokej nechodej a takhle to dopadne i tady a uroven pujde uplne doprdele a ne jen extraligy ,ale i našeho národáku, mladíčci atd....

7 DorothyKek DorothyKek | E-mail | 19. července 2017 v 3:22 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha breaking of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
Good luck ;)

XRumer20170718

8 FlossieRam FlossieRam | E-mail | 26. července 2017 v 0:12 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captcha recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
Good luck ;)

XRumer20170725

9 ThesisWriting ThesisWriting | E-mail | Web | 26. července 2017 v 11:04 | Reagovat

Thesis Writing Service - EssayErudite.com

If you look for a trustworthy <a href=https://essayerudite.com/thesis-writing-service/>thesis writing service</a> and want to benefit from a higher grade, your editors, proofreaders, and instructors are here to lend you a hand.
Some students afraid of hiring professional writers due to ethical issues. As a result, they fail the course due to various reasons not able to defend their degree.
You should note that there is nothing wrong with opting for a <a href="https://essayerudite.com/thesis-writing-service/" />thesis writing service</a>. EssayErudite is certainly the best place for that.

10 CarolynenVew CarolynenVew | E-mail | 4. srpna 2017 v 20:17 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas solving of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later!

XRumer201708

11 CarolynenVew CarolynenVew | E-mail | 5. srpna 2017 v 1:27 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha breaking of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later!

XRumer201708

12 Avito777gob Avito777gob | E-mail | 15. srpna 2017 v 20:05 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Приветствую вас, дорогие друзья!</b>

Рады будем предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, совершенно новые). Если Вам нужны конкретные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если требуется залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!
Гарантия:

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим... <b>А также, гасим Штрафы ГИБДД за 65% ...</b>

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!

<b>канал Телеграмм  @t.me/avito50 </b>
________

скидка +на турбо пакеты авито
авито акции +и скидки
авито ростов +на дону бесплатные
авито бесплатные объявления официальный сайт
авито работа свежие

13 Georgebog Georgebog | E-mail | Web | 22. srpna 2017 v 10:48 | Reagovat

<a href=http://cyril-leytsihovich.ml/>боты для млм, кияни сетевой маркетинг</a>

14 Hhhjintofe Hhhjintofe | E-mail | Web | 21. září 2017 v 21:49 | Reagovat

instant online loans no credit check
<a href="http://personalacrb.org/">best personal loans</a>
mortgage loan calculator
<a href=http://personalacrb.org/>easy personal loan</a> ’

15 FfvExhiny FfvExhiny | E-mail | Web | 22. září 2017 v 21:47 | Reagovat

brand cialis cheap order
<a href="http://cialisovnnc.com/">buy cialis</a>
buy cialis without prescription
<a href=http://cialisovnnc.com/>cheap cialis</a> ’

16 ScrbEmbeva ScrbEmbeva | E-mail | Web | 23. září 2017 v 10:14 | Reagovat

cialis 5mg side effects
<a href="http://cialisofkl.com/">buy cialis</a>
cialis pharmacy
<a href=http://cialisofkl.com/>generic cialis</a> ’

17 VqvqNanny VqvqNanny | E-mail | Web | 24. září 2017 v 14:01 | Reagovat

cialis 5 mg daily
<a href="http://gawcialis.com/">cialis online</a>
cialis daily prices
<a href=http://gawcialis.com/>cialis online</a> ’

18 Fsvinvani Fsvinvani | E-mail | Web | 25. září 2017 v 1:11 | Reagovat

generic cialis capsules
<a href="http://retcialis.com/">cialis online</a>
ordering cialis online
<a href="http://retcialis.com/">cialis online</a> ’

19 LdvLywold LdvLywold | E-mail | Web | 25. září 2017 v 3:15 | Reagovat

generic viagra pills
<a href="http://fuyviagraf.com/">generic viagra</a>
viagra 100 mg
<a href=http://fuyviagraf.com/>viagra online</a> ’

20 BbnhViarse BbnhViarse | E-mail | Web | 25. září 2017 v 14:54 | Reagovat

viagra brands
<a href="http://viagrakjkmn.com/">cheap viagra</a>
get viagra
<a href=http://viagrakjkmn.com/>cheap viagra</a> ’

21 BhnjBeesty BhnjBeesty | E-mail | Web | 25. září 2017 v 14:54 | Reagovat

viagra buy on line
<a href="http://viagracekan.com/">buy viagra</a>
buying viagra in canada
<a href=http://viagracekan.com/>viagra</a> ’

22 DrvpbCaubre DrvpbCaubre | E-mail | Web | 27. září 2017 v 6:13 | Reagovat

natural alternative to viagra - http://viagraonszb.com/
generic viagra from india <a href="http://viagraonszb.com/">cheap viagra</a> ’

23 Lvvdbleacy Lvvdbleacy | E-mail | Web | 27. září 2017 v 7:57 | Reagovat

buying brand viagra - https://viagraciom.com
viagra canadian pharmacy <a href=https://viagraciom.com>cheap viagra</a> ’

24 IkmeGlorne IkmeGlorne | E-mail | Web | 29. září 2017 v 6:40 | Reagovat

1 hour faxless payday loan
<a href="https://paydayrvjlo.com/">payday loans online</a>
easy payday loan online
<a href=https://paydayrvjlo.com/>online payday loans</a> ’

25 FwjjGlorne FwjjGlorne | E-mail | Web | 4. října 2017 v 11:38 | Reagovat

business loans bad credit
<a href="https://paydayllae.com/">3 month payday loans</a>
quick personal loans online
<a href=https://paydayllae.com/>best online payday loans</a> ’

26 BethanyWoo BethanyWoo | E-mail | Web | 8. října 2017 v 15:46 | Reagovat

https://plays.tv/u/Valium52

27 AlysonVds AlysonVds | E-mail | Web | 11. října 2017 v 1:09 | Reagovat

https://plays.tv/u/Modafinil5

28 BethanyZws BethanyZws | E-mail | Web | 24. října 2017 v 23:24 | Reagovat

http://atozbookmarkc.com/story.php?title=blog-%E2%80%93-canada-drugs-24

29 AlysonWud AlysonWud | E-mail | Web | 25. října 2017 v 1:23 | Reagovat

https://www.last.fm/user/rxinfocenter12

30 AlysonKbr AlysonKbr | E-mail | Web | 29. října 2017 v 0:33 | Reagovat

http://www.dailymotion.com/video/x63mnjq

31 LdbgEstala LdbgEstala | E-mail | Web | 31. října 2017 v 17:03 | Reagovat

online payday loans - https://cashcevth.com
same day loans bad credit <a href=https://cashcevth.com>cash express</a> ’

32 Ffnhbhjxencame Ffnhbhjxencame | E-mail | Web | 1. listopadu 2017 v 18:49 | Reagovat

american advance payday loans
<a href="https://cashrvyn.com">payday loans</a>
personal loan rates
<a href=https://cashrvyn.com>payday loan</a> ’

33 IgorHaf IgorHaf | E-mail | Web | 1. prosince 2017 v 22:24 | Reagovat

Осень снег на туфлях
Заходите  в офис  одеваете  бахилы и все чисто,
дешовые качественные бахилы
смотрите тут ===> <a href=http://vilada.ru/item/102-bakhily-pvd-povyshennojj-prochnosti>КАЧЕСТВЕННЫЕ НЕДОРОГИЕ БАХИЛЫ</a>

34 IgorHaf IgorHaf | E-mail | Web | 2. prosince 2017 v 13:00 | Reagovat

Зима песок на обуви
Если вы хотите чистоты  в детский саду  используйте мешки для мусора,
не дорогие крепкие мешки для мусора
смотрите тут ===> <a href=http://vilada.ru/item/217-pakety-dlya-musora-pnd-120l>КАЧЕСТВЕННЫЕ НЕДОРОГИЕ МЕШКИ ДЛЯ МУСОРА</a>

35 Jthasintofe Jthasintofe | E-mail | Web | 23. prosince 2017 v 20:56 | Reagovat

opening bank account
<a href="https://24hrspaydayloans.com/">payday loans online</a>
quick cash
<a href=https://24hrspaydayloans.com/>payday loans near me</a>

36 DbsdbAbsowl DbsdbAbsowl | E-mail | Web | 24. prosince 2017 v 19:30 | Reagovat

online personal loans bad credit
<a href="https://paydayloansxxe.com/">cash advance loans</a>
online payday loan companies
<a href="https://paydayloansxxe.com/">loans online</a>

37 DbsggAbsowl DbsggAbsowl | E-mail | Web | 25. prosince 2017 v 17:53 | Reagovat

payday loans bad credit
<a href="https://rfgpersonalloan.com/">pay day loans</a>
credit card bad credit
<a href="https://rfgpersonalloan.com/">online payday loans</a>

38 Jmfvintofe Jmfvintofe | E-mail | Web | 2. ledna 2018 v 10:38 | Reagovat

big payday loan company
<a href="https://paydayaazt.org/">payday loans online</a>
student loan forgiveness programs
<a href=https://paydayaazt.org/>online payday loans</a>

39 EVtonenia EVtonenia | E-mail | Web | 10. ledna 2018 v 23:35 | Reagovat

online pharmacy viagra
<a href=http://viagraocns.com/>viagra prescription</a>
effects of viagra
<a href="http://viagraocns.com/">buying viagra</a>

40 Enmuwribre Enmuwribre | E-mail | Web | 12. ledna 2018 v 21:56 | Reagovat

ordering viagra
<a href=http://fviagrajjj.com/>how does viagra work</a>
how much does viagra cost
<a href="http://fviagrajjj.com/">order viagra online</a>

41 FaaExhiny FaaExhiny | E-mail | Web | 14. ledna 2018 v 5:59 | Reagovat

cialis 5mg daily dose
<a href="http://cialisovnsm.com/">cialis soft tabs</a>
tadalafil generic cialis
<a href=http://cialisovnsm.com/>cheapest cialis</a> ’

42 Fweninvani Fweninvani | E-mail | Web | 14. ledna 2018 v 20:35 | Reagovat

cheap cialis tablets
<a href="http://retcialis.com/"></a>
discount cialis
<a href="http://retcialis.com/">female cialis</a> ’

43 Fndinvani Fndinvani | E-mail | Web | 15. ledna 2018 v 20:26 | Reagovat

cialis professional review
<a href="http://cialpharmedi.com/"></a>
does generic cialis work
<a href="http://cialpharmedi.com/">cialis coupon</a> ’

44 Fndinvani Fndinvani | E-mail | Web | 16. ledna 2018 v 20:49 | Reagovat

cialis 20 mg directions
<a href="http://haycialis.com/"></a>
compare generic cialis prices
<a href="http://haycialis.com/">cialis side effects</a> ’

45 Vecintofe Vecintofe | E-mail | Web | 22. ledna 2018 v 5:01 | Reagovat

credit loan application
<a href="https://paydayloans-online.us.org/">bad credit payday loans</a>
consolidate credit card
<a href=https://paydayloans-online.us.org/>payday day loans</a>

46 LssdvdViarse LssdvdViarse | E-mail | Web | 24. ledna 2018 v 5:32 | Reagovat

brand name viagra
http://viasergeneric.com/
viagra buy on line
<a href=http://viasergeneric.com/>generic viagra</a> OK’

47 MbedtCaubre MbedtCaubre | E-mail | Web | 25. ledna 2018 v 22:18 | Reagovat

natural viagra substitutes
<a href="http://genericonlineviaqra.com/">buy viagra</a>
where to buy viagra online
<a href="http://genericonlineviaqra.com/">order viagra online</a> ok’

48 Vecuwribre Vecuwribre | E-mail | Web | 25. ledna 2018 v 23:15 | Reagovat

how to get viagra
<a href=http://viasergeneric.com/>viagra prescription</a>
viagra canada
<a href="http://viasergeneric.com/">online viagra</a>  OK’

49 RokCaubre RokCaubre | E-mail | Web | 29. ledna 2018 v 12:59 | Reagovat

cheap viagra no prescription http://genericonlineviaqra.com/ ok’

50 MvsdCaubre MvsdCaubre | E-mail | Web | 6. února 2018 v 0:50 | Reagovat

OK’
<a href="http://genericonlineviaqra.com/">viagra generic</a>
women and viagra
<a href="http://genericonlineviaqra.com/">viagra without prescription</a>

51 GbbKnili GbbKnili | E-mail | Web | 12. února 2018 v 5:06 | Reagovat

OK’
<a href="https://writingpaperwritethesis.org/">write my paper for me assignment</a>
buy school papers online
https://writingpaperwritethesis.org/ - write my paper for free

52 GbmFaift GbmFaift | E-mail | Web | 23. února 2018 v 17:55 | Reagovat

cialis 40 mg dose - http://buycialisomskc.com/
cialis daily dose <a href=http://buycialisomskc.com/>cialis</a> ’

53 DvsUnase DvsUnase | E-mail | Web | 27. února 2018 v 23:32 | Reagovat

drug viagra
<a href=http://cheaperectilepills.com/>free erectile pills</a>
over the counter viagra
<a href="http://cheaperectilepills.com/">otc erectile pills</a> OK’

54 FvvUnase FvvUnase | E-mail | Web | 3. března 2018 v 2:36 | Reagovat

women and viagra
<a href=http://buyerectionpills.com/>erectile dysfunction treatment</a>
side effects of viagra
<a href="http://buyerectionpills.com/">erectile dysfunction</a> OK’

55 Fnaproke Fnaproke | E-mail | Web | 6. března 2018 v 17:07 | Reagovat

Hi!
<a href="http://viagraazmhj.com/">viagra online</a>
india generic viagra
<a href=http://viagraazmhj.com/>viagra pills</a>  OK’

56 LmmCaubre LmmCaubre | E-mail | Web | 13. března 2018 v 22:50 | Reagovat

Hi All!
<a href="http://viagracefo.com/">viagra price</a>
buying viagra
<a href="http://viagracefo.com/">buy viagra online</a> OK’

57 Nyhroona Nyhroona | E-mail | Web | 15. března 2018 v 2:23 | Reagovat

Hi!
<a href="http://cialisovnsm.com/">online cialis</a>
cheap cialis soft tabs
<a href=http://cialisovnsm.com/>cialis online</a> OK’

58 Canadiandep Canadiandep | E-mail | Web | 16. března 2018 v 17:22 | Reagovat

Great blog here! Also your website loads up fast! What web host are you using? Can I get your affiliate link to your host? I wish my website loaded up as quickly as yours lol
canada drug prices
<a href=http://canadianpharmaciescubarx.com/#>pharmacy canada</a>
canadian pharmacy uk delivery <a href="http://canadianpharmaciescubarx.com/#">canadian pharmacies shipping to usa</a>

59 Darrellgat Darrellgat | E-mail | Web | 18. března 2018 v 21:35 | Reagovat

I read this article completely regarding the resemblance of newest and preceding technologies, it's awesome article.
<a href=http://howtobuybitcoinshelp.com/>best bitcoin trade platform</a>
<a href="http://howtobuybitcoinshelp.com/">how to purchase bitcoin</a>

60 Michaelrib Michaelrib | E-mail | Web | 3. dubna 2018 v 20:48 | Reagovat

pharmacy online mexico
<a href=http://interlandchemie.com/>aarp recommended canadian pharmacies</a>
canadian prescription
<a href="http://dunamisproductions.com/">canadian drug store</a>

61 cheap levitra online cheap levitra online | E-mail | Web | 12. dubna 2018 v 11:32 | Reagovat

Hurrah! Its also nice post on the topic of JavaScript, I am genuinely eager of learning JavaScript. thanks admin

62 prezzo levitra 20mg prezzo levitra 20mg | E-mail | Web | 12. dubna 2018 v 15:28 | Reagovat

What a nice YouTube video it is! Awesome, I loved it, and I am sharing this YouTube record with all my friends.

63 10 mg levitra 10 mg levitra | E-mail | Web | 12. dubna 2018 v 15:46 | Reagovat

No one can refuse from the feature of this video posted at this site, nice job, keep it all the time.

64 buy levitra 20 mg buy levitra 20 mg | E-mail | Web | 12. dubna 2018 v 17:51 | Reagovat

Appreciation to my father who stated to me on the topic of this blog, this webpage is truly awesome.

65 cheap levitra 10mg cheap levitra 10mg | E-mail | Web | 12. dubna 2018 v 18:06 | Reagovat

What a video it is! Truly awesome and pleasant quality, please upload more videos having such pleasant quality. Thanks.

66 cheap levitra 10mg cheap levitra 10mg | E-mail | Web | 12. dubna 2018 v 23:18 | Reagovat

Wow! It is also good article regarding JavaScript, I am in fact keen of learning JavaScript. thanks admin

67 buy vardenafil buy vardenafil | E-mail | Web | 13. dubna 2018 v 1:53 | Reagovat

I am genuinely eager of watching humorous video lessons at youtube, and this videos is truly so comical, hehehhe.

68 buy levitra 20 mg buy levitra 20 mg | E-mail | Web | 13. dubna 2018 v 2:27 | Reagovat

Really film is the display of some one’s feelings; it provides the lesson to the visitors.

69 vardenafil cost vardenafil cost | E-mail | Web | 13. dubna 2018 v 4:20 | Reagovat

Okay you are accurate, truly Personal home page is a open source and its assist we can obtain free from any community or site since it takes place here at this web page.

70 buy levitra 20mg buy levitra 20mg | E-mail | Web | 13. dubna 2018 v 4:51 | Reagovat

Hello i am kavin, its my first time to commenting anyplace, when i read this post i thought i could also make comment due to this sensible post.

71 prezzo levitra 20mg prezzo levitra 20mg | E-mail | Web | 13. dubna 2018 v 5:22 | Reagovat

It’s awesome for me to have a site, which is beneficial in support of my knowledge. thanks admin

72 20mg levitra 20mg levitra | E-mail | Web | 13. dubna 2018 v 6:08 | Reagovat

Truly programming is nothing however it’s a logic, if you get grip on it after that you are the master else nothing.

73 levitra rezeptfrei deutschland levitra rezeptfrei deutschland | E-mail | Web | 13. dubna 2018 v 6:23 | Reagovat

Hi there to all, I am also really keen of learning PHP programming, but I am new one, I each time used to examine content related to Personal home page programming.

74 levitra buy levitra buy | E-mail | Web | 13. dubna 2018 v 9:31 | Reagovat

Quality articles is the crucial to invite the people to visit the website, that’s what this website is providing.

75 levitra 20 mg bayer prezzo levitra 20 mg bayer prezzo | E-mail | Web | 13. dubna 2018 v 22:58 | Reagovat

Ahaa, its fastidious dialogue on the topic of this paragraph at this place at this blog, I have read all that, so at this time me also commenting at this place.

76 levitra online levitra online | E-mail | Web | 14. dubna 2018 v 5:43 | Reagovat

Hello, okay brother there are obviously various blogging blogs, however I recommend you to use Google’s without charge blogging services.

77 vardenafil 20mg vardenafil 20mg | E-mail | Web | 14. dubna 2018 v 14:50 | Reagovat

Hi colleagues, pleasant article and nice urging commented at this place, I am genuinely enjoying by these.

78 bdcTeerm bdcTeerm | E-mail | Web | 14. dubna 2018 v 18:10 | Reagovat

online viagra prescription <a href="http://junkmarketstyleevents.com/#">mail order viagra</a> buy viagra online at <a href=http://junkmarketstyleevents.com/#>viagra online prescription</a> OK’

79 levitra rezeptfrei deutschland levitra rezeptfrei deutschland | E-mail | Web | 14. dubna 2018 v 21:29 | Reagovat

If any one wants to be a successful blogger, after that he/she must read this paragraph, for the reason that it includes al} strategies related to that.

80 levitra 20 mg levitra 20 mg | E-mail | Web | 14. dubna 2018 v 23:28 | Reagovat

Right away I am going to do my breakfast, when having my breakfast coming over again to read other news.

81 levitra coupon levitra coupon | E-mail | Web | 15. dubna 2018 v 1:32 | Reagovat

This piece of writing is pleasant and fruitful designed for all new Personal home pages related web programmers; they have to study it and do the practice.

82 fdwEmalm fdwEmalm | E-mail | Web | 16. dubna 2018 v 21:18 | Reagovat

natural viagra alternative <a href="http://viagraveikd.com/#">cheap viagra</a> cheap viagra from india <a href="http://viagraveikd.com/#">viagra for sale</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama