Život je jako hokejový puk - nikdy nevíš, kam tě nastřelí....

Juniorský nároďák si zahraje bitvu o seniorskou extraligu

1. února 2006 v 1:33 | Tvrdé jádro |  Rozpuštěný a vypuštěný (led)
Někdy se dějí v hokeji divné věci. Už dlouho tady nebyla taková tlačenice do extraligy, jako je tomu letos. Zatímco na přelomu tisíciletí v podstatě nikdo do extraligy nechtěl a uvažovalo se dokonce o uzavření soutěže, letos je situace úplně jiná. Po extralize mocně touží Ústí nad Labem, které si neváhalo pořídit pro tyto účely Romana Málka, Mladá Boleslav, která fanaticky skupuje každého hráče, který se objeví na trhu, Kometa Brno, která po městě vylepila plakáty, na nichž jasně deklaruje touhu vrátit do druhého největšího města v republice extraligovou soutěž. Ve výhledu několika let uvažuje o extralize také Chomutov, který chystá stavbu nového moderního zimního stadionu. Stavět by se mělo začít snad už na podzim. Boj o záchranu v nejvyšší soutěži nevzdává ani Vsetín, který hráčům doplatil mzdy a konečně začal vyhrávat v extralize.

Play-off první ligy bude letos hodně zajímavé, už jen proto, že Ústí nad Labem musí v play-off prohrát alespoň jeden zápas, aby třeba David Hájek odehrál požadovaných 15 zápasů nutných k tomu, aby mohl nastoupit v případné baráži. Totéž se týká třeba Aleše Krátošky nebo Martina Výborného v Mladé Boleslavi. Nejlepší bude prohrát zápas už ve čtvrtfinále, pak by se Ústí nebo Mladé Boleslavi už nemusely spekulace vyplatit... Podle pravidel APK dokonce musí všichni odehrát 15 utkání do okamžiku, kdy skončí základní část extraligy. To by znamenalo, že aby Málek, Hájek nebo Výborný mohli nastoupit, muselo by Ústí či Boleslav hrát ve čtvrtfinále na plný počet pěti zápasů. "Pokud to bude někdo řešit, budeme se muset přizpůsobit. Tým má takovou sílu, aby případný postup do semifinále vybojoval na pět zápasů a aby splnil tyto podmínky pro účast v baráži, byť se s nimi neztotožňuji," prohlásil Šaffer pro server iDnes.cz. Legrace prostě musí být. Byrokracie, regulace a nařízení budou ovlivňovat boj o extraligu více než kdy dříve.

Patnáct odehraných zápasů nutných pro start v baráži je totiž jenom slabý odvar proti jinému nařízení. Aby mohl klub postoupit do extraligy, musí mít svůj juniorský nebo dorostenecký tým v extralize. Jinak hraje play-off první ligy jen pro radost z výhry. Z největších adeptů na postup do extraligy splňuje tuto podmínku jen Kometa Brno, Ústí nad Labem z extraligy dorostu letos spadne, v extralize juniorů bojuje o postup, ale čeká je velmi obtížný souboj. Mladá Boleslav extraligu dorostu ani juniorů nehraje a ani o tyto soutěže nebojuje. Snad spoléhá na to, že si jednu z těchto soutěží od někoho koupí. To koneckonců může být poslední záchrana i pro Ústí nad Labem.

Ústí nad Labem i Vsetín tak bojují na dvou frontách. Snaží se posilovat A-tým a snaží se posilovat juniorku. Paradoxní je, že Vsetín neposiluje svoje mládežnické družstvo, ale juniorku Vajgaru Jindřichův Hradec, od kterého si Valaši slibují, že Ústeckým Lvům zabrání v postupu.

Udělejme cimrmanovský krok stranou a přibližme si, jak vypadá postupový klíč v 1. lize juniorů. Zde se totiž oproti minulosti výrazně změnila pravidla hry. První liga se nyní rozdělila do třech skupin A, B, C. Nejlepší dva týmy z každé ze skupin A a B postoupí do čtyřčlenné skupiny, kde se všechny týmy střetnou systémem jednou doma - jednou venku a nejlepší celek postoupí do juniorské extraligy. V moravské skupině C postoupilo nejlepších osm týmů do nadstavbové části a nejlepší tým po celkem 40 kolech postoupí do juniorské extraligy přímo. Na Moravě usilují o postup dva rivalové z Horácka - Dukla Jihlava a Horácká Slavia Třebíč. Jednatel Dukly Ivan Padělek se snaží přilákat na rozhodující zápas v Třebíči Jakuba Šindela z Plzně, Třebíč získala Pavla Kubiše ze Zlína, zbytek juniorského nároďáku si to ale rozdá v Čechách :-).

Ústí nad Labem zlanařilo Jana Bauera z Karlových Varů, dva hráče z plzeňské juniorky (Luboš Heršálek a Václav Hajšman), dvojici hokejistů z Kladna (Miloslav Cafourek a Petr Fiala) a stáhlo svá nejlepší esa z Teplic (David Gottfried, Jakub Janus, David Kočiš, Jan Kloz, Tomáš Hillmich) a Děčína (Josef Bašta, Jan Kupec, Pavel Kříž). Za juniory ještě mohou hrát Adam Červenka ze Slavie a polský reprezentant ve své kategorii Nikolaj Lopuski. Vsetín "zařídil" v Jindřichově Hradci angažmá Jana Zapletala (16 zápasů v extralize), Martina Davídka (1 zápas v extralize), Ivo Kratěny (27 zápasů za Mladou Boleslav), Lukáše Bolfa (33 zápasů v extralize), Ondřeje Hrušky (36 zápasů v extralize) a brankáře Tomáše Štůraly (1 zápas v extralize za Zlín). Všichni jsou současnými či minulými reprezentanty v mládežnických kategoriích.

Do čtyřčlenné skupiny, která si to rozdá o postup do juniorské extraligy, postoupí kromě Ústí nad Labem a Jindřichova Hradce ještě společný celek Klášterce nad Ohří a Kadaně (letos hraje v Kadani a mimochodem - vstupné na juniorku tam stojí 10 korun!) a o poslední postupovou příčku si to rozdají Písek, Hvězda Praha, Kobra Praha a Tábor. Tyto týmy jsou však bez velkých ambicí na postup do extraligy.

Pokud Ústí vyhraje play-off první ligy, pak si to s Jindřichovým Hradcem rozdá v nejsledovanější bitvě juniorské historie v dějinách České republiky.

Mimochodem, je to právě Jindřichův Hradec, který má na svědomí jednu z nejslavnějších bitev, které se kdy odehrály v juniorské extralize. Před devíti lety se phyboval seniorský tým na chvostu první ligy, ale junioři senzačně sahali po extraligovém titulu. Ve finále play-off se střetl Vajgar se Slavií Praha. Doma prohrál před narvaným hledištěm na penalty 2:3, když současná opora Sparty Jan Marek netrefila v prodloužení prázdnou branku. V odvetě vedli Jindřichohradečtí na Slavii už 3:0, ale soupeř vyrovnal a těsně před koncem se puk od rozhodčího odrazil tak (ne)šťastně, že slávisté v pohodě vstřelili vítězný gól. Extraligu z tehdejší stříbrné jindřichohradecké party hrají nyní jen Jan Marek a Jakub Kraus. Podobně strhující souboj zažije jindřichohradecká juniorka od té doby poprvé.

Ústí cítí svoji životní šanci na postup do extraligy a určitě se nevzdá, ani když junioři svou misi do nejvyšší soutěže nedotáhnou. V tu chvíli jim bude zbývat jediné řešení - nákup juniorské či dorostenecké extraligy od jakéhokoliv týmu. Totéž řešení musí volit v případě touhy po extralize a výhry v prvoligovém play-off Mladá Boleslav. Naposledy extraligu mládeže prodal Písek, šlo o extraligu dorostu a přibližně za milión korun ji koupil Vsetín. Písecké vedení umořilo dluhy a část jedné nadějné generace píseckých talentů nejdříve v kabině prolila potok slz, přišla o iluze a pak skončila s hokejem... Letos se licence na extraligu juniorů a dorostu může stát předmětem spekulací a její cena se může vyšplhat do astronomické výše.

Hokej je byznys, bojovat proti tomu je jako bojovat proti větrným mlýnům. Ale kluci v juniorském a dorosteneckém věku hrají, obvykle zadarmo, z toho důvodu, aby to jednou v hokeji někam dotáhli. Zkušenosti ale ukazují, že většina kluků z juniorských a dorosteneckých týmů se hokejem živit nebude. Smysl mládežnického hokeje je ale také výchovný. Tahle nesmyslná nařízení berou teenagerům iluze a chuť do hokeje. O iluze ale přijdou i dospělí hráči, kteří na ledě vybojují velká vítězství a přesto jim postup do extraligy zůstane uzavřen. O iluze přijdou i fandové, kteří po celou sezónu hnali svými hlasivkami svůj tým do extraligy. Jejich tým třeba všechno vyhraje, ale brány extraligy zůstanou zavřené. Jak asi budou reagovat fanoušci, kteří oslaví výhru svého týmu v play-off a mladí osmnáctiletí kluci pak nezvládnou tíhu kritického zápasu a stanou se v očích některých lidí těmi, kteří zmařili historický postup města do extraligy? Šéf ústeckého klubu David Šaffer nastínil, že ústečtí fandové v takovém případě vezmou budovu Českého svazu ledního hokeje útokem...

V první lize i v první lize juniorů nás čekají velmi napínavé chvíle. Třeba vypjaté momenty strčí do kapsy i loňské semifinále Českých Budějovic s Chomutovem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mira Mira | 2. února 2006 v 22:39 | Reagovat

Moc pěknej článek. Jen mi je teď trochu víc smutno z poměrů, který nyní panujou v našem vrcholovém hokeji :-/

2 Mig Mig | 3. února 2006 v 13:54 | Reagovat

Moc pěkně a přitom zcela jasně je napsany tento článek. Uvidíme, jak bude vypadat play-off 1. ligy i mladežnické boje...Bude to velmi zajímave:-)

3 Mirda Mirda | 23. února 2006 v 13:59 | Reagovat

Moc hezký článek. Mám jenom dvě poznámky:1,v ústí nehraje slávista Adam, ale Roman Červenka a 2,Łopuski se jmenuje Mikolaj.

4 Michal Michal | 23. února 2006 v 13:59 | Reagovat

k čemu to je, když třetina současných extraligových týmů pravidlo o extraligové mládeži nesplňuje??? Buď to musí platit pro všechny, nebo se na to mají vykašlat!

5 Petr Petr | 23. února 2006 v 14:27 | Reagovat

O postup do extraligy usiluje i naše Dukla!!!

6 Jura Jura | 23. února 2006 v 15:38 | Reagovat

Asi by mi bylo na zvracení, kdybych o juniorském hokeji nevěděl své - různé formy hostování, střídavé starty, hráči na vyjímku - v našem hokeji je možné vše

7 Zelí Zelí | E-mail | 2. března 2006 v 21:40 | Reagovat

Dobrý článek ale myslým si,že Vsetínský hokej většina fanoušků podceňuje akdyž si někdo prohlídne sestavy Extraligových týmů tak si s největší pravděpodobností uvědomí, že 1/8 hráčů prošla Vsetínem.Dalé je mím názorem,že když si prvoligová mužstva upraví pravidla tak aby jim vyhovovala tak je to mac divné.A doufám,že fanoušci Kladna,Č.Budějovic,Jihlavy,Havířova a  Opavy si uvědomí ,že tyto mužstva byla ve stejné pozici jako Vsetín dnes akorát nejsou6x MISTRY (České EXTRAligy). Děkuji věrný fanda Vsetína.

8 jardyx jardyx | Web | 8. června 2007 v 20:03 | Reagovat

Mrkněte se na stránky pro fans KLH Vajgar

9 ArleneRom ArleneRom | E-mail | 23. července 2017 v 2:04 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captcha solution of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another subtypes of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
Good luck ;)

XRumer20170721

10 Avito777rize Avito777rize | E-mail | 15. srpna 2017 v 23:45 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Приветствую вас, дорогие друзья!</b>

Рады предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам нужны конкретные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если требуется залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!
Гарантия:

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим... <b>А также, гасим Штрафы ГИБДД за 65% ...</b>

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!

Залив Авито <b>канал Телеграмм  @t.me/avito50 </b>
________

авито турбо продажа со скидкой
авито бесплатные объявления недвижимость
авито нью баланс
авито авто +с пробегом область
авито бесплатные объявления ростов +на дону

11 DorogiKRDK DorogiKRDK | E-mail | 26. srpna 2017 v 13:32 | Reagovat

<a href=http://rrr.regiongsm.ru/33>
<img>http://rrr.regiongsm.ru/32 </img>
</a>
Благоустройство и асфальтрование в г. Краснодаре и г.Тихорецк. Решение любого вопроса по асфальтированию в Краснодарском крае. Оперативно

Подробнее... Благоустройство-Краснодар.РФ   ... 8 861 24 1 23 45
___________________________
тендер на благоустройство челябинск
уборка и благоустройство территории оквэд
благоустройство территорий г.новосибирска
благоустройство к кстово
благоустройство территорий магазинов

12 Hhhjintofe Hhhjintofe | E-mail | Web | 22. září 2017 v 7:21 | Reagovat

quick loan
<a href="http://personalacrb.org/">bad credit personal loans</a>
installment payday loans
<a href=http://personalacrb.org/>best personal loans</a> ’

13 ScrbEmbeva ScrbEmbeva | E-mail | Web | 22. září 2017 v 21:15 | Reagovat

cialis tadalafil 20 mg
<a href="http://cialisofkl.com/">buy cialis</a>
daily cialis
<a href=http://cialisofkl.com/>cialis generic</a> ’

14 Fvvsinvani Fvvsinvani | E-mail | Web | 23. září 2017 v 2:21 | Reagovat

cialis no prescription needed
<a href="http://cialisoanzb.com/">cialis generic</a>
cialis drugs
<a href="http://cialisoanzb.com/">cialis buy</a> ’

15 FfvExhiny FfvExhiny | E-mail | Web | 23. září 2017 v 7:57 | Reagovat

cialis prescription online
<a href="http://cialisovnnc.com/">cialis online</a>
cialis 5mg side effects
<a href=http://cialisovnnc.com/>cialis generic</a> ’

16 LdvLywold LdvLywold | E-mail | Web | 24. září 2017 v 13:23 | Reagovat

uk viagra
<a href="http://fuyviagraf.com/">viagra online</a>
viagra where to buy
<a href=http://fuyviagraf.com/>viagra online</a> ’

17 Fsvinvani Fsvinvani | E-mail | Web | 24. září 2017 v 18:37 | Reagovat

cialis pill
<a href="http://retcialis.com/">cialis online</a>
cialis cost
<a href="http://retcialis.com/">cialis online</a> ’

18 VqvqNanny VqvqNanny | E-mail | Web | 24. září 2017 v 23:59 | Reagovat

cialis for sale nyc
<a href="http://gawcialis.com/">cialis online</a>
cialis mg dosage
<a href=http://gawcialis.com/>cialis online</a> ’

19 FfvgExhiny FfvgExhiny | E-mail | Web | 25. září 2017 v 0:17 | Reagovat

cialis drugs
<a href="http://veucialis.com/">cialis online</a>
buy cialis online without a prescription
<a href=http://veucialis.com/>cialis online</a> ’

20 AzsvLywold AzsvLywold | E-mail | Web | 25. září 2017 v 14:18 | Reagovat

viagra online shop
<a href="http://viagraonszb.com/">cheap viagra</a>
mexico viagra
<a href=http://viagraonszb.com/>buy viagra</a> ’

21 Lewfhwhowl Lewfhwhowl | E-mail | Web | 25. září 2017 v 19:28 | Reagovat

natural viagra alternative
<a href="https://viagrawasdc.com/">buy viagra</a>
viagra samples free
<a href="https://viagrawasdc.com/">generic viagra</a> ’

22 BhnjBeesty BhnjBeesty | E-mail | Web | 26. září 2017 v 0:42 | Reagovat

viagra pills online
<a href="http://viagracekan.com/">generic viagra</a>
viagra side effects
<a href=http://viagracekan.com/>cheap viagra</a> ’

23 DrvpbCaubre DrvpbCaubre | E-mail | Web | 26. září 2017 v 23:28 | Reagovat

cheap viagra - http://viagraonszb.com/
canada viagra generic <a href="http://viagraonszb.com/">generic viagra</a> ’

24 Avito321dype Avito321dype | E-mail | 29. září 2017 v 14:12 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Мое почтение, дорогие друзья!</b>

Рады предоставить Всем вам сервис по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам требуются конкретные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если необходим залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных клиентов гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

как восстановить аккаунт на авито если забыл пароль и логин и пароль
авито переведем деньги на карточку
как пополнить счет авито
как восстановить аккаунт по номеру телефона avito
купить нью балансы на авито

25 LmtbShoumn LmtbShoumn | E-mail | Web | 2. října 2017 v 17:07 | Reagovat

cialis price comparison - http://cialisovnnc.com/
cialis trial offer <a href=http://cialisovnnc.com/>online cialis</a> ’

26 Jtnbintofe Jtnbintofe | E-mail | Web | 3. října 2017 v 19:41 | Reagovat

advance payday loans
<a href="https://paydayloamec.com/">payday loans</a>
bad credit debt consolidation internet payday loan student
<a href=https://paydayloamec.com/>loans online</a> ’

27 BethanyVwe BethanyVwe | E-mail | Web | 7. října 2017 v 17:49 | Reagovat

http://www.hi5.com/profile.html?uid=6063015296

28 BethanySgd BethanySgd | E-mail | Web | 25. října 2017 v 10:22 | Reagovat

http://www.akonter.com/story/where-to-buy-accutane-online/

29 BethanyPcv BethanyPcv | 26. října 2017 v 18:50 | Reagovat

Hi everybody! Recently I have been fighting with a lot of hardships. Friends and doctors keep telling me I should consider taking medicine, so I may as well <a href=http://bookmark.wikitechguru.com/2017/10/18/buy-modafinil-online-2/>here</a> and see how it goes. Problem is, I haven't taken it for a while, and don't wanna get back to it, we'll see how it goes.

30 JndfgfEscami JndfgfEscami | E-mail | Web | 9. listopadu 2017 v 13:01 | Reagovat

side effects cialis
<a href="http://newgenericrx1pricev.com">cialis dosage</a>
cialis vs cialis professional
<a href=http://newgenericrx1pricev.com>cialis 20 mg</a> ’

31 Inrcintise Inrcintise | E-mail | Web | 10. listopadu 2017 v 0:15 | Reagovat

viagra buy online
http://kskviagraed.com/
mexico viagra
<a href="http://kskviagraed.com/">generic viagra online</a>
viagra shelf life

32 ElvaYiw ElvaYiw | E-mail | Web | 15. listopadu 2017 v 5:54 | Reagovat

Hey guys!!!
designs and builds specialty lines of lead oxide production equipment, material handling systems, battery related process machinery, parts, and accessories for the battery, pigment, glass, and chemical industries.  http://techbasys.com offers technical application and engineering services to help the customer acheive maximum benefit from their equipment and manufacturing processes.

33 LssbdcViarse LssbdcViarse | E-mail | Web | 5. prosince 2017 v 0:29 | Reagovat

viagra 100 mg
http://canadiannowv.com/
how to get viagra without a prescription
<a href="http://canadiannowv.com/cheap-generic-viagra/">viagra generic</a>
buy viagra no prescription

34 MbjmvkCaubre MbjmvkCaubre | E-mail | Web | 6. prosince 2017 v 5:03 | Reagovat

brand pfizer viagra
http://vipnowed7.com/
viagra soft tabs
<a href="http://vipnowed7.com/">online viagra</a>

35 LswesdViarse LswesdViarse | E-mail | Web | 7. prosince 2017 v 5:50 | Reagovat

viagra soft gel tabs
http://canadiannowv.com/
viagra brand 50 mg generic
<a href=http://canadiannowv.com/>viagra samples</a>

36 LssdvdViarse LssdvdViarse | E-mail | Web | 8. prosince 2017 v 5:11 | Reagovat

herbal uk viagra
http://canadiannowv.com/
viagra story
<a href=http://canadiannowv.com/>buy cheap viagra</a>

37 Munbsbeinee Munbsbeinee | E-mail | Web | 9. prosince 2017 v 0:50 | Reagovat

online instant payday loans - http://paydayloans-online.us.com/
pay day loan affiliate <a href="http://paydayloans-online.us.com/">pay day loans</a> ’

38 Jthasgwintofe Jthasgwintofe | E-mail | Web | 25. prosince 2017 v 21:36 | Reagovat

personal loan low interest
<a href="https://cashadvancevtg.com/">best payday loans</a>
quick cash
<a href=https://cashadvancevtg.com/>instant payday loans</a>

39 Jtbwwintofe Jtbwwintofe | E-mail | Web | 27. prosince 2017 v 0:13 | Reagovat

bankruptcy payday loans
<a href="https://loansonlinevaec.org/">online payday loan</a>
payday loans online
<a href=https://loansonlinevaec.org/>best payday loans</a>

40 Jtaxintofe Jtaxintofe | E-mail | Web | 28. prosince 2017 v 0:20 | Reagovat

bad check to a mississippi payday loan
<a href="https://badcreditnyrc.org/">best online payday loans</a>
easy payday loan online
<a href=https://badcreditnyrc.org/>payday loans online</a>

41 DsbcAbsowl DsbcAbsowl | E-mail | Web | 31. prosince 2017 v 19:18 | Reagovat

cash advances
<a href="https://installmentccy.org/">payday advances</a>
200 cash payday loan
<a href="https://installmentccy.org/">payday loans online direct lenders only</a>

42 DnbcAbsowl DnbcAbsowl | E-mail | Web | 1. ledna 2018 v 23:53 | Reagovat

bad credit no payday loans
<a href="https://paydaynnoo.org/">online loans</a>
ca payday loan laws
<a href="https://paydaynnoo.org/">direct lender payday loans</a>

43 DmdAbsowl DmdAbsowl | E-mail | Web | 3. ledna 2018 v 14:37 | Reagovat

a payday loan lender
<a href="https://installmentokmloan.com/">get installment loan</a>
apple fast cash payday loan
<a href="https://installmentokmloan.com/">personal loan</a>

44 EVtonenia EVtonenia | E-mail | Web | 10. ledna 2018 v 15:26 | Reagovat

cheap viagra 100mg
<a href=http://viagraocns.com/>viagra no prescription</a>
viagra oral
<a href="http://viagraocns.com/">natural viagra</a>

45 Enmuwribre Enmuwribre | E-mail | Web | 12. ledna 2018 v 17:33 | Reagovat

viagra oral
<a href=http://fviagrajjj.com/>discount viagra</a>
female libido viagra
<a href="http://fviagrajjj.com/">viagra soft</a>

46 FaaExhiny FaaExhiny | E-mail | Web | 13. ledna 2018 v 23:52 | Reagovat

cialis 20mg effects
<a href="http://cialisovnsm.com/">discount cialis</a>
cialis 20 mg
<a href=http://cialisovnsm.com/>online cialis</a> ’

47 Fndinvani Fndinvani | E-mail | Web | 16. ledna 2018 v 2:02 | Reagovat

cialis daily dosage
<a href="http://cialpharmedi.com/"></a>
cialis drugs
<a href="http://cialpharmedi.com/">discount cialis</a> ’

48 EvExhiny EvExhiny | E-mail | Web | 19. ledna 2018 v 4:18 | Reagovat

cialis dosage instructions
<a href="http://veucialis.com/">buy cialis online</a>
buy cialis 20mg
<a href=http://veucialis.com/>cialis for sale</a> ’

49 Vecintofe Vecintofe | E-mail | Web | 22. ledna 2018 v 0:41 | Reagovat

payday loan online
<a href="https://paydayloans-online.us.org/">payday loan lenders</a>
payday loans 1 hour
<a href=https://paydayloans-online.us.org/>payday loan online</a>

50 Vecuwribre Vecuwribre | E-mail | Web | 25. ledna 2018 v 12:27 | Reagovat

alternative viagra
<a href=http://viasergeneric.com/>viagra online</a>
viagra soft tablets
<a href="http://viasergeneric.com/">viagra prescription</a>  OK’

51 LtvKnili LtvKnili | E-mail | Web | 20. února 2018 v 13:45 | Reagovat

OK’ https://bestpaydayloan.us.org/
payday loan company <a href=https://bestpaydayloan.us.org/>cash advance</a>

52 Mndbeinee Mndbeinee | E-mail | Web | 21. února 2018 v 13:17 | Reagovat

OK’ https://loanonline.us.org/
payday loans online same day <a href="https://loanonline.us.org/">online payday loans</a>

53 DvsUnase DvsUnase | E-mail | Web | 28. února 2018 v 12:51 | Reagovat

price of viagra
<a href=http://cheaperectilepills.com/>over counter erectile pills</a>
viagra low cost
<a href="http://cheaperectilepills.com/">viagra online</a> OK’

54 Ondchopay Ondchopay | E-mail | Web | 2. března 2018 v 1:53 | Reagovat

get viagra
http://freeerectilepills.com/
best generic viagra
<a href="http://freeerectilepills.com/#">erectile dysfunction</a> OK’

55 CanadaMom CanadaMom | E-mail | Web | 16. března 2018 v 9:01 | Reagovat

Thanks  for some other fantastic post. The place else could anybody get that type of info in such a perfect way of writing? I have a presentation next week, and I am on the search for such info.

online pharmacies no prescription
<a href=http://canadianpharmacycubarx.com/#>canadian pharmacies vipps</a>
buy prescription drugs without doctor
<a href="http://canadianpharmacycubarx.com/#">the canadian pharmacy</a>

56 Oklinvani Oklinvani | E-mail | Web | 17. března 2018 v 16:25 | Reagovat

prednisone 100 mg for 5 days
<a href="http://prednisonepill20mg.com/"></a>
buy prednisone online australia
<a href="http://prednisonepill20mg.com/">prednisone online</a> OK’

57 Gntroona Gntroona | E-mail | Web | 18. března 2018 v 4:22 | Reagovat

<a href="http://prinivilbuyusa.com/">cheap cialis</a>
prinivil 10 mg
<a href=http://prinivilbuyusa.com/>cialis generic</a> OK’

58 Darrellgat Darrellgat | E-mail | Web | 18. března 2018 v 20:25 | Reagovat

Hello, after reading this awesome paragraph i am as well delighted to share my knowledge here with friends.
<a href=http://howtobuybitcoinshelp.com/>bitcoin trading software</a>
<a href="http://howtobuybitcoinshelp.com/">bitcoin uk</a>

59 Llmproke Llmproke | E-mail | Web | 21. března 2018 v 2:31 | Reagovat

viagra alcohol
<a href="http://buyviaqra.com/">buy viagra online</a>
cheap generic viagra online
<a href=http://buyviaqra.com/>cheap viagra</a>  OK’

60 Michaelrib Michaelrib | E-mail | Web | 3. dubna 2018 v 22:27 | Reagovat

prescription drugs without prior prescription
<a href=http://waltcoexpress.com/>canadian online pharmacy</a>
canadian prescription drugstore
<a href="http://visitwaushara.com/">canada pharmacies online prescriptions</a>

61 Lrjhopay Lrjhopay | E-mail | Web | 4. dubna 2018 v 19:17 | Reagovat

Observe the internal genitalia. herbal alternative to viagra <a href="http://viagraforsalebrc.com/">cheap viagra pills for sale</a> viagra for cheap <a href="http://viagraforsalebrc.com/">100mg viagra for sale</a>  The substance also causes liver damage, thyroid disorders, immune disorders, and cancer, all of which can present initially as mental disorders. OK’

62 cheap 20mg levitra cheap 20mg levitra | E-mail | Web | 12. dubna 2018 v 11:40 | Reagovat

Hi, this weekend is nice designed for me, because this time i am reading this great educational paragraph here at my residence.

63 buy 10 mg levitra buy 10 mg levitra | E-mail | Web | 12. dubna 2018 v 12:24 | Reagovat

In favor of my schoolwork reasons, I all the time used to download the video lectures from YouTube, for the reason that it is trouble-free to fan-out from there.

64 cheap levitra 20mg cheap levitra 20mg | E-mail | Web | 12. dubna 2018 v 15:03 | Reagovat

Hi there everyone, I know YouTube video includes fewer bytes of memory due to that its quality is bad, however this YouTube video has enormous picture quality.

65 levitra 20 mg levitra 20 mg | E-mail | Web | 12. dubna 2018 v 16:57 | Reagovat

Hi there, I read your blogs like every week. Your humoristic style is awesome, keep it up!

66 levitra generic levitra generic | E-mail | Web | 12. dubna 2018 v 17:14 | Reagovat

I don’t waste my free time in watching movies except I go for to read content on net and get updated from hottest technologies.

67 vardenafil vardenafil | E-mail | Web | 12. dubna 2018 v 17:29 | Reagovat

Wow, that’s what I was seeking for, what a data! present here at this web site, thanks admin of this web site.

68 cheap levitra 20 mg cheap levitra 20 mg | E-mail | Web | 12. dubna 2018 v 19:13 | Reagovat

Now YouTube video clips quality is more improved and better, therefore that’s the motive that I am watching this video at here.

69 levitra 20 mg bayer prezzo levitra 20 mg bayer prezzo | E-mail | Web | 12. dubna 2018 v 20:14 | Reagovat

If you are going away to watch funny videos on the net then I suggest you to visit this website, it includes genuinely so comical not only video clips but also other information.

70 vardenafil prices vardenafil prices | E-mail | Web | 12. dubna 2018 v 20:58 | Reagovat

I every time used to study piece of writing in news papers but now as I am a user of web thus from now I am using net for content, thanks to web.

71 buy levitra 20mg buy levitra 20mg | E-mail | Web | 12. dubna 2018 v 21:44 | Reagovat

This post concerning how to embed a YouTube video code is in fact helpful in favor of new internet access people. Fastidious work, keep it up.

72 levitra 10 mg prezzo levitra 10 mg prezzo | E-mail | Web | 12. dubna 2018 v 21:59 | Reagovat

Wow, that’s what I was searching for, what a material! present here at this blog, thanks admin of this website.

73 buy vardenafil online buy vardenafil online | E-mail | Web | 13. dubna 2018 v 2:02 | Reagovat

I am eager of learning Flash, is there any post related to Flash, if all right, then please post it, thanks.

74 levitra 20mg bayer prezzo levitra 20mg bayer prezzo | E-mail | Web | 13. dubna 2018 v 2:34 | Reagovat

Hi, for Search engine optimisation genuine contents are genuinely needed, if you only copy and paste then you can not ranked in search engines.

75 buy levitra 10mg buy levitra 10mg | E-mail | Web | 13. dubna 2018 v 9:39 | Reagovat

|When I want to place gallery or LightBox or even a slider on my web site I every time try to use jQuery script in support of that.

76 bsrEmalm bsrEmalm | E-mail | Web | 13. dubna 2018 v 17:58 | Reagovat

viagra suppliers <a href="http://fviagrajjj.com/#">viagra online australia</a> viagra 50mg <a href="http://fviagrajjj.com/#">viagra canada</a> OK’

77 levitra rezeptfrei deutschland levitra rezeptfrei deutschland | E-mail | Web | 13. dubna 2018 v 21:12 | Reagovat

Highly descriptive article, I enjoyed that bit. Will there be a part 2?

78 levitra rezeptfrei deutschland levitra rezeptfrei deutschland | E-mail | Web | 13. dubna 2018 v 23:30 | Reagovat

Can you please send me the code for this script or please inform me in detail concerning this script?

79 buy levitra buy levitra | E-mail | Web | 14. dubna 2018 v 4:01 | Reagovat

Yup, you are correct Google is the best in support of blogging, Google’s web site as well come quickly in search engines too.

80 levitra 20 mg bayer prezzo levitra 20 mg bayer prezzo | E-mail | Web | 14. dubna 2018 v 15:20 | Reagovat

There is also one more technique to increase traffic for your web site that is link exchange, thus you as well try it

81 levitra 20 mg levitra 20 mg | E-mail | Web | 15. dubna 2018 v 1:59 | Reagovat

Hi to all, the contents present at this website are really remarkable for people knowledge, well, keep up the nice work fellows.

82 dczSperm dczSperm | E-mail | Web | 16. dubna 2018 v 22:51 | Reagovat

generic viagra sildenafil <a href="http://menedkkr.com/#">viagra tablets</a> viagra how it works <a href=http://menedkkr.com/#>viagra online without prescription</a>

83 iosEmalm iosEmalm | E-mail | Web | Středa v 2:10 | Reagovat

pharmacy viagra <a href="http://officialsaintsnflproshop.com/#">viagra online</a> online viagra prescription viagra for sale

84 bsfSperm bsfSperm | E-mail | Web | Středa v 6:17 | Reagovat

discount viagra online <a href="http://fviagrajjj.com/#">buy cheap viagra</a> new viagra <a href=http://fviagrajjj.com/#>over the counter viagra</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama