Život je jako hokejový puk - nikdy nevíš, kam tě nastřelí....

K smíchu. Vsetín podle Höelzela a Holíka nemá mládež

20. ledna 2006 v 1:18 | Richard Boryna |  Rozpuštěný a vypuštěný (led)
Tak se nám v jednom týdnu sešly dva komentáře na kritickou situaci ve vsetínském, stále ještě extraligovém, klubu. Jeden z pera komentátora České televize Jiřího Höelzela, druhý od hokejového radikála Jaroslava Holíka (jenž všemu očividně rozumí ze všech nejlíp a ostatní jsou blbci nebo mediální mrdky. Ale to jen na okraj.). Oba pánové si ve svých analýzách poměrně notují, což o to, zanalyzovat důvody úpadku valašského klubu by ostatně dokázal leckterý student reálného gymnázia. Zaráží však také jejich shoda v naprostém omylu, který oba pánové prezentují v jedné větě: Vsetín dle Höelzela nemá "žádnou mládež," kdežto Holík se sugestivně ptá "kde má Vsetín mládežnické týmy?"

Mohu oba dva ubezpečit, že Vsetín mládežnické týmy má. A především, mládežnické týmy jsou možná už tím jediným, čím se současný Vsetín může chlubit. Za všechno hovoří skutečnost, že loňský vítěz extraligy juniorů je - Vsetín. Snadno zjistitelný fakt, který si najde leckterý žák základní školy. Ne tak Höelzel s Holíkem.
U komentátora ČT lze konstatovat, že cestou ze Vsetína do Prahy se holt informace nějak zkrátí, případně je pod rozlišovací schopnosti zmíněného novináře. Ostatně, pokud se bytostně vzhlížíme ve Velkém Vláďovi a jeho dokonalém vedení klubu, není to žádné překvapení. Zato u bývalého trenéra hokejových dvacítek je jím položený dotaz zřejmě dokladem postupující senility jihlavského barda. Smutné je, že redakce Deníku Sport právě s tímto počítá a v představě kontroverze, které zmatené řeči někdejší legendy vzbudí, si jen radostně mne ruce.
Vzkaz na závěr: Až zase budete, pánové, o něčem takovém psát, zjistěte si laskavě všeobecně dostupná fakta. Jinak raději, a vy, pane Holíku, zvlášť, nepište vůbec. A šmytec!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vašek Müller Vašek Müller | 21. ledna 2006 v 10:31 | Reagovat

Dovolím si s autorem článku nesouhlasit. Holík se samozřejmě hloupě plete ohledně vsetínské mládeže, ale jinak jde o normální názor, kvůli němuž bych rozhodně nevolal, ať již raději mlčí.

A bohužel, nejsem si jist, zda je pro hokej dobré, když týmy valstní lidé typu Zubíka nebo MAsného. Po krátké euforii jsou o to horší pády. A letos Vsetín jednoznačně svým zaostáváním kazí zajímavou ligu. To musím přiznat, i když mu jinak přeju. Snad už v příštích eltech skončí situace, kdy tým pro baráž je v podstatě od podzimu znám...

*

Jinak moc zajímavý blog, jen pište - výborná alternativa hokej.cz apod. Názory jsou mnohdy zajímavější než výsledky a statistiky..

2 na tom nesejde na tom nesejde | 21. ledna 2006 v 11:36 | Reagovat

Ach ty jeden vasku!!! Fundovane nazory vyse zminenych panu nejsou k smichu ale spise k placi!!! Vsetin nema penize a to je jediny jeho problem! Slavia nema zubika ale ma skanskou zlin ma hame, proste kazdy ma nekoho jenom vsetin ma netecne rusy! V juniorech, kde nejde o penize ma vsetin sanci na nejaky realny uspech, ale dobri hraci se zviditelni a radeji nez zustavat ve vsetine pujdou za penizkamam sypajicima se z pokladnicky hame skasky... takovy hokej nema cenu jakkoli hodnotit, na to se ani vsazte neda!!!

STYDTE SE :))))))

3 Richard Boryna Richard Boryna | 21. ledna 2006 v 15:39 | Reagovat

Václave, jde jen o to, že v tomto názoru Holík lže a další jeho trapné řeči typu "já jim to přeju" svědčí o komplexu tohoto pána. Tento názor je navíc prezentován veřejně v deníku s milionovým nákladem a pokud bych já psal do takových novin, alespoň bych kvůli své zášti záměrně nepřekrucoval fakta. Btw, Zubík už od roku 2001 v klubu nepůsobí, Vsetín si bohužel jeho "dědictví" stále vláčí sebou. Za přání děkujeme a psát nadále budeme:).

4 hmmm hmmm | 28. ledna 2006 v 22:58 | Reagovat

curaci

5 Richard Boryna Richard Boryna | 29. ledna 2006 v 12:29 | Reagovat

preferujeme spíše "mediální mrdky" ale chápeme, že kreativita řady lidí je na nule..:)

6 Zelí Zelí | E-mail | 2. března 2006 v 21:42 | Reagovat

Dobrý článek ale myslým si,že Vsetínský hokej většina fanoušků podceňuje akdyž si někdo prohlídne sestavy Extraligových týmů tak si s největší pravděpodobností uvědomí, že 1/8 hráčů prošla Vsetínem.Dalé je mím názorem,že když si prvoligová mužstva upraví pravidla tak aby jim vyhovovala tak je to mac divné.A doufám,že fanoušci Kladna,Č.Budějovic,Jihlavy,Havířova a Opavy si uvědomí ,že tyto mužstva byla ve stejné pozici jako Vsetín dnes akorát nejsou6x MISTRY (České EXTRAligy). Děkuji věrný fanda Vsetína.

Názory J(ihlavského).Holíka potvrzují,že se akorát snaží rozhodit fans Vsetína

7 Tomáš Skřipka Tomáš Skřipka | E-mail | 5. března 2006 v 10:11 | Reagovat

Pan Holík si asi myslí ,že je nějaký těžký hokejový odborník,ale zatím pořád dokazuje že hokeji rozumí čím dál mín.Takže nech se radši do žádného hokeje neplete . Zdravím

8 Julius Fi c e k  - Vsetín. Julius Fi c e k - Vsetín. | 29. dubna 2006 v 21:48 | Reagovat

Narychlo sehnané a nepravdivé infornace,ohledně hokejové mládeže Vsetína (viz komentátor Jiří Höelzer z České televize), připomínají pletky naší tetky.Lidový vyprávěč Holík i Hölzer, ať si laskavě doplní deník, kolik titulů Mistra ČR, získali mládežníci Vsetína, za posledních deset let práce s mládeží. 8.tř. 1997/98, 9.třídy 1998/99 (m.j. hrál již Hudler), 7. tř. 2001/2002. Junioři 2004/2005. 4. třídy 2005/2006.Druhá a třetí místa nepočítám - to by bylo na redaktora ČT již "na úpal". Když budete potřebovat informace, rád Vám je zdarma poskytu.Již skončete s útoky kolem oboby "Zubík". To, co dokázal, Vy pražáci nedokážete. Šest titulů nezíkáte i když k tomu máte ekonomicky i hráčsky, nespovnatelně lepší podmínky než v malém městečku Vsetíně. Jenže Valach, je tvrdá nátura, ten čeká až příjde čas!

9 tweety tweety | 6. června 2006 v 14:43 | Reagovat

hoelzel  a ten jakysi zkureny  holik su pekni čuraci co tady pišu uplne keci!!!!tak ja vam neco řeknu ......vy zasrani čuraci neplette se do nečeho do čeho vam nic neni  a nic o tom nevi te tak si tady co si nevymišlej te  vy zasrani šulini co si mislite že nečemu rozumite ste proste přašti kokoti co ničemu nerozumi a kecaju nesmysli ....takove kurvy co  si hraju na duležite a hovno vyja to uplne miluju .....tak tady co si nekecajte !!!!§kreteni zasrani!!!!!!!!

10 PETR STRBACKA PETR STRBACKA | E-mail | 10. dubna 2008 v 15:23 | Reagovat

holik je pííííííííííííííííííííííííííííííííča

11 ArleneRom ArleneRom | E-mail | Sobota v 21:14 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captcha regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? You can find a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
See you later!

XRumer20170721

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama