Život je jako hokejový puk - nikdy nevíš, kam tě nastřelí....

Vyvoňený František Straka

9. listopadu 2005 v 13:30 | M.Č. |  Rozpuštěný a vypuštěný (led)
Nedá mi to a musím zabrousit mimo hokej. Zcela jistě by vám neměl ujít rozhovor s Františkem Strakou na Lidovkách. O jeho humoristicko-teologické kvalitě svědčí už jen diskuse pod ním:)
Karel Klafunda: Jen aby to nebyl mimozemšťan, ti taky pravidelně pijí olej.Fish: Pane bože přereinkarnuj ho pak na jinou planetu.veslař: Myslím, že se k těm lidovcům docela hodí, především oceňuji jeho špičkovou křesťanskou teologii.

Jsme holt v době postmoderní.kaljak: Všichni víme, že svět nestvořil Adam s Evou, nýbrž první Strakova reinkarnace - Velké Sparťanské Rasistické Naolejované Tlukoucí Srdce. Ale za to se Frantovi přece smát nebudeme! Zdůrazněme ten přínos českému fotbalu, ten jeden bod z Ligy Mistrů s nebezpečným tureckým (možná to byli zakuklení Němci! - auta nekradou,ale bodíky ano) soupeřem a rozpoutání největší a nejodpornější štvanice na soukromou osobu v dějinách ČR - možná si to pan Hřebík zasloužil těmi skutečnými úspěchy ze sezony 2000/2001, přesně v duchu Strakova "vyčníváš, a Šmik!" Je to skutečně z oblasti snů, či spíše nočních můr,že křesťanská strana hodlá získávat hlasy klerofašistických příznivců této osoby, jejíž mozek je jasným důkazem mezičlánku mezi opicí a člověkem, takže je ještě ke všemu podporou tomu kacíři Darwinovi. Příště pošlete redaktory v Rollsi,ať nesklidíte Franzův úšklebek. (Díky LN za rozhovor, vlastně to je skvělá komedie - nechcete tam za ním zajet příští týden znovu?)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 martin martin | E-mail | 7. dubna 2007 v 22:54 | Reagovat

Je to frajer ... a velká osobnost ...Víc takových lidí a je náš stát mnohem dál jak s kulturou myšlení tak s tím, že by každý přispěl profesionalitou, která by náší společnost posunula zase o několik levlu víš ...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama