Život je jako hokejový puk - nikdy nevíš, kam tě nastřelí....

Roman Čechmánek nach Hamburg

9. listopadu 2005 v 0:40 | M.Č.
Jak uvádí web Hamburku, Roman Čechmánek se přece jen stěhuje do města, které už kutovní seriál 30 případů majora Zemana vykreslil jako rejdiště drobných podvodníků, šlapek a tvrdých chlapů na velkých lodích. Co Romanovi poradit na cestu? Jak říká klasik, do Hamburku jsou třeba hlavně marky a spolehlivá pánská ochrana :).

Náhrada za Čechmánka:

Manažer Varů Vaněk už přiznal, že má v první lize vyhlédnutého brankáře jako náhradu za Čechmánka pro vysedávání na střídačce. Kdo by to mohl být?
Boleslavský Petr Přikryl by mohl přicházet v úvahu, ale je v současné době zraněn. Boleslav má za něj k dispozici totiž Michala Maříka.
Luboš Horčička z Chomutova je také jedním kandidátů, ale podobně jako u jihlavského Jaroslava Suchana je problém v tom, že jej nemá kdo nahradit. Horčička navíc v poslední době občas jezdil krýt zádá do Litvínova mladému Fialovi.
Pak jsou zde další brankáři, které jejich ambiciozní kluby zcela jistě nepustí: Sáblík v Ústí, Maláč v Brně, Novotný v Havířově. Další kandidáti pak mají minimální nebo žádné zkušenosti z extraligy: olomoucký Žigárdy a Štěpánek nebo Čech z Ostravy. Jsou to navíc mladí brankáři, kteří potřebují pravidelně chytat a ne sedět na střídačce. Kluby jako Třebíč, Prostějov nebo Jindřichův Hradec brankáře extraligových kvalit nemají.
Tradičně dobré vztahy mezi Kadaní a Karlovými Vary ukazují na Jaroslava Hübla. Pár zápasů v nejvyšší soutěži už má za sebou a určitě se vedle Mensatora na pár zápasů dostane do branky. Ale pustí jej Kadaň? Vary by jí výměnou mohli půjčit Ondřeje Jirkůva z juniorky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama