Život je jako hokejový puk - nikdy nevíš, kam tě nastřelí....

Vosa víkend

10. října 2005 v 12:29 | M.Č. |  Rozpuštěný a vypuštěný (led)
Luboš Vosátko, který vcelku nenápadně proplul ve zlínské obraně až k 90 extraligovým zápasům, zažil víkend, na jký bude dlouho vzpomínat. V pátek přihrál Okálovi na první gól zápasu a sám pak svou typickou střelou (čti: z naprosto nesmyslného úhlu s pomocí obránce) rozhodo o výhře nad Třincem. Už tím zdvojnásobil svou střeleckou bilanci ve žlutomodrém dresu, nicméně teprve až proměněný samostatný nájezd na Kladně, kdy se Vosa vracel z trestné a střelou pod víko překonal Orcta, byl okamžikem víkendu. 2+1 za dva zápasy, to je srovnatelné s 8 body Marka Urama :)

A osobně si myslím, že to ještě není všechno. Vosa patří k těm hokejistům, jejichž výkon je ovlivněn současnou herní pohodou - pokud se mu daří, dokáže hrát na reprezentační úrovni, naopak po pár nevydařených momentech byste ho nejraději uklidili do Velké Bíteše. Ovšem dnes získává Luboš Vosátko od M.Č. za své kousky titul Hráč víkendu!

Vosova víkendu si všimli i v nedělním Dohránu, což musím pochválit, stejně tak jako profesionální a zajímavé zpracovaní celého pořadu, od začátku až do konce, i přes absenci pozápasových ohlasů z Třince. Ale koho zajímají ohlasy z Třince ?:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama