Život je jako hokejový puk - nikdy nevíš, kam tě nastřelí....

Sparta to tu asi nečte, příjde do Vsetína Číhal?

15. října 2005 v 21:24 | M.Č. |  Rozpuštěný a vypuštěný (led)
Asi jsem Spartu přecenil. Přestože se trefil Pepa Straka, Sparta prohrála jak v Litvínově, tak doma s Libercem a nepomohl jí ani Budvar za pětku, který se v sobotu v T-mobilce čepoval. Hrůzostrašná obrana darovala Liberci tři gólovky a to bylo na nervovou soustavu Petra Břízy moc. Pokud Sparta nezapne a neuspěje v pondělí proti Zlínu, budou se v Holešovicích nejspíš dít věci...
---------------

Avizované velké věci ve Vsetíně se daly do pohybu. Nepřišel však ani Kovář, ani Pištěk, ale Martin Jenáček. O něj měl Vsetín zájem už vloni, letos se "Jenasovi" už tolik nedařilo, takže se jej Hamé zbavilo v podstatě rádo - jako třicetiletý zkušený hráč má plat v jiné cenové skupině než zmiňovaný Kovář.

Na měsíc si Vsetín se Zlínem prohodili také gólmany Plška s Altrichterem, zlínští beci ale musí doufat, že se Plšek na led moc nedostane, protože to by nejspíš dosavadní průměr Zlína v obdržených brankách postihla prudká erekce.

----------------

První liga má tento víkend volno, ale už v týdnu odstoupil na vlastní žádost trenér brněnské Komety Svatopluk Číhal, tým dál povede jeho dostavadní asistent Oslizlo. Pokud by náhodou některý extraligový tým (čti HC Vsetín) hledal trenéra, který dokáže z hráčů v krátké době vytáhnout maximum, pak je to Číhal. Potvrdil to už několikrát, naposledy před rokem a půl, kdy v Kometě začínal:

Sezónu 2003/04 Kometa hrála už v první lize, začala velmi dobře, dlouho se držela na místech pro play-off. Pak ale přišla hráčská čistka, která odvála Kometu až na důvěrně známé poslední místo prvoligové tabulky. Baráž už byla prakticky jistá, když přišel nový trenér - PaeDr. Svatopluk Číhal a jeho nové změny znamenaly, že Kometa se v baráži suverénně udržela - viz. www.hokejbrno.wz.cz/

Číhal sice v Česku trenéval jen v Brně a okolí, má za sebou ale i několik let v Itálii a Švýcarsku, kde dělal asistenta Rostislavu Čadovi v Ambri-Piotta. Myslím, že je na čase si od hantecu zase na chvilku odpočinout :).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama